Fotografavimas

Dažnu atveju profesionalaus fotografo paslaugos yra suplanuotų išlaidų sąrašo pabaigoje. Nesvarbu ar esate naujas verslas, pirmą kartą kuriantis savo svetainę ar jau gerai įsitvirtinęs verslas, kuris atsinaujina savo internetinę svetainę, profesionalių nuotraukų kaina gali jus priversti susimąstyti ar to tikrai reikia. Rodos galite nusifotografuoti patys arba naudoti internete randamus paveikslėlius. Bet tai – neteisingas požiūris.

Nesvarbu, kokios srities jūsų įmonė, kiekviena svetainė atrodys kur kas profesionaliau, jeigu nuotraukos bus kokybiškos ir originalios. Nesvarbu ką parduodate ir kas jūsų klientas, aukštos kokybės fotografija svariai prisidės prie bendro prekės ženklo įvaizdžio kūrimo ir sėkmės. Kalbant apie verslo išlaidas, fotografo paslaugos tikrai vertos būti sąrašo viršuje.

Netsprendimai - interneto svetainiu kurimas - fotografavimas

Kodėl profesionali fotografija yra svarbi jūsų verslui?

Nuotrauka yra verta tūkstančio žodžių! Tikriausiai girdėjote šį posakį anksčiau. Šiomis dienomis nuotraukos yra vertos mažiausiai tūkstančio žodžių – tikriausiai daugiau! Nuotraukos suteikia galimybę parodyti klientams, ką galite pasiūlyti. Šiais laikais vartotojai, prieš priimdami sprendimą dėl pirkimo, mėgsta patys viską pamatyti. Internetas tai padarė vis labiau įmanoma, o tai reiškia, kad jūsų gaminių nuotraukos, vaizdo įrašai yra vertingesni nei bet kada anksčiau.

Jūsų puslapis reprezentuoja jūsų prekės ženklą. Dažnai dėl profesionalios fotografijos kainos verslo savininkams kyla pagunda patiems fotografuoti – juk pas kiekvieną telefone yra jus tenkinančios kameros. Atminkite, jog nuotraukos, darytos telefonu, gerai atrodo tik telefono arba dar mažesnio įrenginio ekrane. Didelio ekrano naudotojas, atsidaręs telefonu darytą nuotrauką, pamatys nekokybišką vaizdą. Ypatingai tada, jeigu nuotrauka daryta prastesnio apšvietimo sąlygomis. Stipriai prisiartinkite kadrą ir pamatysite. Jeigu fotografavimas pačiam, vis dar atrodo puiki idėja, atminkite – jūsų nuotraukos atspindi jūsų prekės ženklą. Neprofesionalios, žemos kokybės nuotraukos jūsų svetainėje reprezentuoja organizaciją, siūlomus produktus ir paslaugas. Jūsų internetinė svetainė ir nuotraukos yra nepaprastai svarbūs, kai reikia sudaryti pirmąjį įspūdį klientams.

Klientų tikslas - jus pažinti!

Internete randamos nuotraukos yra viena iš alternatyvų, kai norisi profesionalių nuotraukų. Nors tokios nuotraukos tikrai atrodo gerai, tačiau jos nėra geriausias būdas supažindinti žmones su jūsų įmone. Kodėl? Nes tai nėra jūsų verslo nuotraukos. Kai žmonės apsilanko jūsų puslapyje, jų tikslas – jus pažinti. Internete randamos nuotraukos nepadeda to padaryti, o taip pat gali sudaryti klaidingą įspūdį apie jus ir jūsų veiklą. Geriausias būdas potencialiems klientams susipažinti su jūsų verslu yra parodyti jiems tikras jūsų verslo, komandos narių ir jūsų produktų nuotraukas.

SEO yra praktika strategiškai optimizuoti įvairius jūsų svetainės elementus stengiantis padėti jam geriau atlikti paieškos sistemų reitingo rezultatus. SEO susideda iš daug elementų, o vienas iš jų – vaizdai. Optimizuotos nuotraukos gali klientui padėti lengviau rasti Jūsų svetainės vaizdus „Google Images“ arba lietuviškai, „Google vaizduose“, ir pakelti paieškos rezultatus bendruose paieškos sistemose. Nuotraukos taip pat gali padėti sudominti klientus ir ilgiau išlaikyti juos Jūsų svetainėje, arba paskatinti juos pasirinkti jus.

Kalbant apie verslo rinkodarą internete, turbūt girdėjote frazę „turinys yra karalius“. Tačiau daugelis nesupranta, kad nuotraukos yra galinga turinio forma. Nuotraukos gali padaryti jūsų svetainę be galo patrauklią. Nuotraukos gali būti naudojamos kuriant jūsų prekės ženklą socialinėje žiniasklaidoje, įskaitant „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „Pinterest“, „LinkedIn“, „Google“ ir dar daugiau. Jos taip pat gali būti rodomos tinklaraščių žinutėse ir straipsniuose – galimybės yra begalinės. Nuotraukos taip pat gali būti naudojamos brošiūrose ir visų rūšių reklaminėje medžiagoje. Investuodami į profesionalią fotografiją, jūs suteikiate sau naujų naujų galimybių kelti savo prekės ženklo žinomumą.

Norint sėkmingai reklamuoti verslą, profesionalios nuotraukos privalomos, nepriklausomai nuo to, kurioje pramonės srityje dirbate. Laikas rasti ir pasamdyti profesionalų fotografą.

Teikiamos Paslaugos

• Verslo portretų fotografavimas;
• Reportažinė fotografija (detalės, darbo proceso fotografavimas);

Pastaba

Fotografija ir šviesa yra du neatsiejami aspektai, norint išgauti puikų rezultatą. Kuo daugiau šviesos – tuo aukštesnė nuotraukų kokybė. Kuo daugiau erdvės fotografui judėti – tuo įvairesni kadrai. Kokybiškai fotosesijai reikalingos šviesios ir erdvios patalpos.

Kainos

Nuo 1 iki 10 žmonių – 40€;
Nuo 11 iki 20 žmonių – 70€
Nuo 21 iki 30 žmonių – 90€
Nuo 31 iki 40 žmonių – 110€

Patalpų fotografavimas
Iki 5 kadrų - 20€,
iki 10 kadrų - 35€